Služby

Kromě projede léčiv v naší lékárně nabízíme:


Zdravotnické pomůcky

Není v naší obci prodejna zdravotnických potřeb? Nezoufejte, již mnoho let vedeme široký sortiment zdravotnických pomůcek (berle, inkontinenční pomůcky, ortézy, kýlní pasy, návleky na obuv, chodítka, vložky do bot, diabetickou obuv). Prakticky vše kromě vozíků.

Zdravá výživa

Náš koutek zdravé výživy si oblíbili hlavně pacienti s bezlepkovou dietou. K dispozici případně na objednání máme opravdu velké množství základních bezlepkových surovin (těstoviny, mouka, piškoty) či již hotových chlebů. Dnes je samozřejmostí myslet na celiaky i o svátky. Koupit a upéct si mohou například mazanec. Dále si u nás vyberou i příznivci zdravé stravy různé mouky (rýžová, pohanková), nesířené hrozinky, chia semínka atd.

Kosmetika

V kosmetickém koutku vám naše proškolená farmaceutická asistentka poradí s výběrem kosmetiky. Poradí při řešení různých kožních problémů (akné, ekzém). Doporučí speciální mycí prostředky.

Léta spolupracujeme s kosmetickou značkou Eucerin, pořádáme různé slevové týdny a věrnostní programy. O akcích vás můžeme opět informovat pomocí SMS. .

Individuální příprava léčiv

Nemusíte čekat týden na mast, kterou potřebujete okamžitě. V naší moderně vybavené laboratoři se širokým sortimentem základních surovin vám naše šikovné farmaceutické asistentky připraví vaši mast, roztok či čípky ještě tentýž den.

Půjčovna kojenecké váhy

Záchrana pro nešťastné rodiče, kterým nepřibírá novorozený potomek, anebo mají problémy s kojením.

Dětská výživa

Milé maminky a tatínci, v naší lékárně máme velký výběr od nejznámějším značek dětské výživy a doplňkového sortimentu. V tomto segmentu najdete také velmi často různé slevy či věrnostní programy. Není problém vás o akcích informovat SMS či e-mailem. Jsme rovněž tzv. SUNAR lékárna, takže u nás naleznete na tyto produkty dlouhodobě velmi příznivé ceny. A navíc šikovný personál vám rád poradí s péčí o vaše děťátko.

GS lékárna

Dlouhá léta úspěšně spolupracujeme s farmaceutickou firmou Greenswan (výrobce GS Condra). Během roku vydáváme společně řadu akčních letáků a zveme na různé promoakce, na nichž se vždy najde pro naše klienty malý dárek.

Rozvoz těžkých pomůcek

Vítaná služba pro seniory či nemohoucí. Po Podbořanech zdarma rádi dovezeme např. chodítka či inkontinenční pleny. Do okolních obcí rozvážíme dle vzdálenosti od 20 Kč až po 50 Kč pro Petrohrad či Mašťov.

Bezbariérový přístup

Vozíčkáři, maminky s kočárky, pacienti s chodítky či vyčerpání nemocní využijte výtahu v zadním traktu lékárny.

Dorozumíme se

Hovoříme plynně anglicky, francouzsky, německy a slovensky.
Array

Zeptejte se

Rádi zodpovíme vaše dotazy. Jestli se tak nestane ihned, pravděpodobně vyřizujeme předchozí dotaz, proto bychom vás rádi požádali o trpělivost. Do 3 dnů se vám ozveme. Pokud potřebujete rychlejší odpověď, volejte 602 345 058.

    Vaše údaje použijeme pouze, abychom Vás kontaktovali.
    Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.

    Nevíte si rady s výběrem léku? Trápí vás rýma? Je tu naše poradna!