Otázky & odpovědi

Abychom vám ušetřili čas, připravili jsme pro vás odpovědi na nejběžnější dotazy, na které se nás naši klienti nejvíce ptají. Sekci budeme nadále rozšiřovat.

1Jaká je platnost receptu?
1 den - recept z lékařské pohotovosti
15 dní - běžný recept
6 měsíců - opakovací recept

Lékař může prodloužit platnost receptu až na 1 rok. Vše se počítá včetně dne vystavení receptu.
2Proč mám recept s modrým pruhem 2×?
Recept s modrým pruhem se vystavuje celkem ve 3 kopiích. Jedna zůstává u lékaře v opiové knize, pacient přijde do lékárny s originálem- ten se posílá zdravotní pojišťovně a kopií, která zůstává v opiové knize lékárny. Tento složitý mechanismus je důležitý ke kontrole při nakládání s vysoce účinnými látkami a zamezení jejich zneužívání.
3Kde seženu kýlní pás?
U nás v lékárně. Již léta vedeme široký sortiment zdravotnického materiálu.
4Jaké jsou ochranné limity na léky?
Děti mladší 18 let - 1000 Kč, dospělí klienti 5000 Kč, klienti nad 65 let - 1000 Kč, klienti nad 70 let + invalidní klienti 500 Kč.

Do limitu se započítávají pouze započitatelné doplatky tedy ne vše co v lékárně zaplatíte. Pokud je překročíte tak vám pojišťovna peníze vrátí.
5Za jak dlouho mi připravíte mast?
Pokud máme všechny suroviny k dispozici připravíme váš individuální přípravek ještě tentýž den. Pokud jste ze sousedních obcí a spěcháte na autobus je možné připravit ho na počkání. Pokud znáte složení přípravku můžeme ho připravit a vy si ho pouze vyzvednete.
6Kde seženu netradiční byliny?
Máme specializované zásobování kde objednáváme cca 1× za 14 dní. Bohužel, ale některé supervychytávky z webu nejsme schopni sehnat ani my.
7Můžete mi poslat SMS o stavu mé objednávky?
Samozřejmě vás rádi budeme informovat o dostupnosti vašeho produktu.
8Jak to, že mi neseženete můj lék? Vždyť ho beru léta!
Bohužel v dnešním globalizovaném světě kdy velké firmy požraly ty malé rodinné jsou výpadky léků běžnou záležitostí. Naštěstí ve většině případů jsme schopni váš lék nahradit stejným lékem od jiné firmy. Pokud to není možné je nutná konzultace s ošetřujícím lékařem. Na nedostatcích se rovněž negativně podílí volný pohyb léků po celé Evropě. Snažíme se dělat si velké zásoby, abyste krátkodobé výpadky nepostřehli.
Array

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se

Rádi zodpovíme vaše dotazy. Jestli se tak nestane ihned, pravděpodobně vyřizujeme předchozí dotaz, proto bychom vás rádi požádali o trpělivost. Do 3 dnů se vám ozveme. Pokud potřebujete rychlejší odpověď, volejte 602 345 058.

    Vaše údaje použijeme pouze, abychom Vás kontaktovali.
    Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.